공지사항
· 만희· SOM INTERNATIONAL· INTEC· 이끼앤쿤

Reduslim

페이지 정보

작성자 Shonda 댓글 0건 조회 65회 작성일 22-07-20 06:21

본문

Studie se zúčastnilo přibližně 600 osob, které již dříve úspěšně zhubly. Někteří lidé začali cvičit v nejlehčím období, někteří v nejtěžším a někteří, stejně jako kontrolní skupina, necvičili.

Výzkumníci pak účastníky požádali, reduslim aby si po dobu dvou měsíců vedli deník o jídle a cvičení, a sledovali tělesnou hmotnost. Zjistili, že ti, kteří cvičili každý den ve stejnou dobu, spálili v průměru o 100 kalorií denně více než ti, kteří necvičili.

"Dodržování pravidelného času cvičení je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak zajistit, abyste i nadále plnili své cvičební cíle," uvedla doktorka Kristine Yaffeová, specialistka na interní medicínu v New York Presbyterian Hospital a autorka knihy Rok života: Jak přestat dobře žít a začít dobře umírat. Ale i když se vám nechce cvičit každý den, neznamená to, že si nemůžete vymyslet svůj vlastní režim, řekla Yaffeová. "Dělejte, co můžete, tam, kde jste, a budujte to."

Myšlenkou tohoto malého tipu je pomoci vám udržet si zdravější stravování tím, že vám pomůže přirozeněji sledovat, kdy jíte. To je obzvláště užitečné, pokud jíte při sledování televize, což děláme všichni.

Jiná studie publikovaná v loňském roce v časopise Appetite zjistila, že sledování televize během jídla je špatnou zprávou pro váš pas. Lidé, kteří to dělali, snědli asi o 50 procent více kalorií, než když sledovali jiné pořady.

"Když jíte a přitom se díváte na televizi," říká autorka studie Dr. Lori Rosenthalová, profesorka výživy na Watsonově institutu Brownovy univerzity, "nevěnujete pozornost tomu, co jíte".

Navíc pravděpodobně také konzumujete jídlo více bezmyšlenkovitě, aniž byste si to uvědomovali. "Být přítomen," říká Rosenthalová, "je součástí vědomého stravování."

Co se můžeme naučit ze spánku

Myšlenka využití času v náš prospěch není ničím novým a opravdu se nemusí týkat jen hubnutí.

Studie publikovaná v roce 2012 zjistila, že lidé, kteří spali pouze čtyři hodiny denně, měli o více než 35 % vyšší mozkovou aktivitu než lidé, kteří spali osm hodin. To znamená, že náš mozek je skutečně zaměstnán spánkem, a to může zvýšit pravděpodobnost, že budeme dělat chyby, uvedla autorka studie Dr. Nadine C. Finková, specialistka na spánek z Univerzity v